logo pcePowiatowe Centrum Edukacyjne w Lubaniulogo powiat png
Aleja Kombatantów 2

59-800 Lubań

tel/fax (075) 64 55 340 e-mail: sekretariatpce@interia.pl

Szanowni Państwo

Dyrektorzy szkół i placówek oświatowych,              

Nauczyciele wychowania fizycznego

Nauczyciele wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej

     Dyrektor Powiatowego Centrum Edukacyjnego w Lubaniu zaprasza wszystkich zainteresowanych nauczycieli wychowania fizycznego, nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej do udziału w sieciach oraz na spotkania indywidualne organizowane przez doradcę metodycznego wychowania fizycznego Monikę Borkowską – nauczyciela wychowania fizycznego, instruktora fitness i lekkoatletyki, koordynatora projektów z edukacji prozdrowotnej. Podczas spotkań  będzie można otrzymać indywidualne wsparcie dotyczące prowadzenia lekcji, konsultować innowacje i pomysły dotyczące nowatorskich rozwiązań na lekcjach wychowania fizycznego oraz działań z zakresu edukacji prozdrowotnej w szkołach i przedszkolach.

Osoby chętne do wzięcia udziału w sieciach i konsultacjach zapraszamy w godzinach pracy doradcy: wtorek - 11.15- 15.15 oraz środa 10.00- 15.00 lub prosimy o kontakt mailowy bezpośrednio

z panią Moniką Borkowską – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..